TASUTA TRANSPORT ALATES 49 € OSTUDELE EESTIS

TASUTA TRANSPORT ALATES 100 € OSTUDELE SOOMES


           Ostudele alates 100 €

Ostutingimused

Veebipoe mykid.ee (edaspidi veebipood) omanik on Eltech Trade OÜ (registrikood 14239012), asukohaga Akadeemia tee 78 Tallinn, Harjumaa.

Müügilepingu kehtivus

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

Veebipood jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatused kajastatakse Veebipoe veebilehel.

Kauba- ja hinnainfo

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toote juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik Veebipoe hinnad on toodud eurodes (EUR).

Kõik Veebipoes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saamisest.

Tellimuse eest tasumine

Tellimuse eest saab tasuda pangalingi kaudu, panga ülekandega, mis tuleb tasuda kohe peale tellimuse esitamist 100% ettemaksuna või järelmaksuga (ostud alates 100 €). Kõik Veebipoe hinnad on toodud eurodes (EUR).

Kohale toimetamine

Tellimused postitame 1-3 tööpäeva jooksul (võimalusel samal päeval) peale arve tasumist. 

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi ja Soome piires, soovides kaupa tellida mujale, siis palun võtke meiega ühendust info@mykid.ee.

Tellimustele väärtusega 49 eurot või enam on transport Eesti piires tasuta. Tellimustele väärtusega 100 eurot või enam on transport Soome piires tasuta.

Kaupade tagastamine

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus Veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul ja kaup Veebipoele tagastada, esitades kirjalik tagastusavaldus info@mykid.ee.

Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning sildid ei tohi olla eemaldatud.

Kauba tagastamiskulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastatav toode ei vasta tellitule, kirjeldusele või tootel esineb defekt.

Toote tagastamisel kanname raha viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul samale arveldukontole, millelt tasuti kauba eest või saadame asendustoote, vastavalt kliendi soovile.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid vaid veoteenust pakkuvale ettevõttele, selleks et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul kui ostja on selleks soovi avaldanud sisestades veebilehel oma e-maili aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel info@mykid.ee.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-maili aadressile info@mykid.ee või helistada telefonil 56870719.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada - http://www.komisjon.ee/. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole  - http://ec.europa.eu/consumers/odr/