TASUTA TRANSPORT ALATES 49 € OSTUDELE EESTIS

TASUTA TRANSPORT ALATES 100 € OSTUDELE SOOMES


           Ostudele alates 100 €

KKK

 Mis on mykid.ee?

Mykid.ee on beebi- ja lasteriiete e-pood, mis pakub oma klientidele eelkõige kvaliteetseid tooteid ning samas ka unikaalseid ja omapäraseid disaine. Meie tootevalikus leidub selliseid kaubamärke nagu Papu, Blaa, Raspberry Republic, Huxbaby, Metsola, Mini Rodini.

Soovime oma klientidele pakkuda meeldivaid ostukogemusi mugavas ja turvalises e-poes, kiire ja asjatundliku klienditeeninduse näol.

 Kas mykid.ee veebipoest on turvaline osta?

 Jah, mykid.ee veebipoest in turvaline osta, kuna oleme kasutusele võtnud SSL turvasertifikaadi. 

SSL sertifikaat tagab selle, et veebileht, mida brauser kuvab, oleks tõepoolest see, kuhu külastaja jõuda soovis ning, et ühendus veebilehe ja selle külastaja vahel oleks turvaline. SSL on muuhulgas kasutuses kõikides Eesti internetipankades ja Eesti ID-kaardis.

Kuidas ma saan tellimuse eest maksta?

 Tellimuse eest saab tasuda - 

  1. Tasumine läbi pangalingi - tellimuste eest saab tasuda Eestis kaustutusel olevate pangalinkidega. Peale makse tasumist vajutage nupule ”Tagasi kaupmehe juurde”. Peale tasumist saadetakse Sinu e-posti aadressile tellimuse kinnitus ning arve.
  2. Tasumine arve alusel - vormistage tellimus ning valige makseviisiks "ülekandega maksmine". Makserekvisiidid on leitavad e-postile saadetud arvelt.
  3. Tasumine Slice maksega - võimaldab maksta ostu eest 3 osas, ilma lisatasuta, esimene makse kuu aja pärast.
  4. Tasumine Esto järelmaksuga (ostud alates 100 €) - Ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osade kaupa.
  5. Tasumine Paypaliga.

Millal ma tellimuse kätte saan?

 Kõik tellimused postitame peale arve tasumist 1-3 tööpäeva jooksul, kuid üldjuhul juba samal päeval. Kui tellimus on sooritatud puhkepäeval, siis postitame selle järgmisel tööpäeval. 

Mida teha kui tellitud toode ei sobi või on vale?

Kõik mittesobivad või valed tooted on võimalik tagastada või vahetada 14 päeva jooksul, andes sellest meile teada e-posti aadressile info@mykid.ee.